IT1-6U

IT1 serisi ışık tabloları, harici optik ihbar ihtiyacı bulunan uygulamalarda ihbar röleleri ile birlikte kullanılan ışıklı ihbar sistemleridir. IT1 Serisi ışık tabloları 1,2,4 ve 6 gözlü tipte üretilmekte ve göz sayısına göre isimlendirilmektedir. Örneğin, IT1-6U model kodu, IT1 serisi 6 gözlü ihbar tablosunu tarif eder. IT1 serisi ışık tablolarında vibrasyon ve darbeye dayanıklı, uzun ömürlü LED lambalar kullanılmaktadır.

K101-A2

Işıklı çok sesli kornalar; endüstriyel tesislerde ve sistem odalarında kullanılan sesli ve görsel uyarı sistemleridir. Çift ihbar girişli K 101 – A2 ışıklı çok sesli korna, yüksek ses ve ışık şiddetine sahip modern bir ihbar cihazıdır. Sahip olduğu 2 renkli LED ve dip switchler aracılığıyla seçilebilen 32 grup yüksek sesli ton ile uyarı ve acil durum ihbarları için ideal çözüm sunmaktadır.

SL100

Açma ve Kapama Devresi Denetim Modülü

DCA Yardımcı Besleme Ünitesi

DCA Yardımcı Besleme Sistemleri, yüksek / orta gerilim dağıtım tesislerinde bulunan koruma ve kumanda sistemlerinin beslenmesi için özel olarak dizayn edilmiş kesintisiz DC güç kaynaklarıdır. Besledikleri sistemlerin kritik fonksiyonları dikkate alınarak, elektriksel olarak en zor koşullarda bile fonksiyonlarını yerine getirecek şekilde dizayn ve test edilmişlerdir.

INELSO Teknoloji Çözümleri