Her zaman için en güncel bilimsel ve teknolojik bilginin kullanılması ve sürekli olarak geliştirilmesi amacı doğrultusunda, yenilenebilir enerji çalışmalarına büyük önem verilmektedir.

Evsel Çatı

İnelso’ nun sunduğu evsel çatı çözümleriyle evinizin çatısından ürettiğiniz elektrikle enerjinizin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir hatta seçeceğiniz çözüme bağlı olarak üretim fazlanızı daha sonra kullanmak üzere depolayabilirsiniz. Bu sayede elektrik kesintilerinden etkilenmeden %100 çevreci ve ücretsiz enerjinizin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz depolama yapmadan üretim fazlası elektriğinizi şebekeye satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Sistem kurulumuyla birlikte tüm yasal süreçler İnelso tarafından sizin için halledilir, size sadece güneşten gelen temiz enerjinin keyfini çıkartmak kalır.
Evsel çatı sistemlerimiz tüm çatı tiplerine uyumludur. Evinize özel olarak anahtar teslim çözümlerimiz ya da hazır paketlerimizden istediğinizi seçerek siz de enerjinizi güneşten üretmeye hemen başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Çatı

İnelso ’nun endüstriyel ve ticari çatılar için anahtar teslim olarak sunduğu çözümü ile işletmenizin çatısından en verimli şekilde yararlanarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. İnelso sizin için tüm yasal ve teknik süreçleri yöneterek en üst düzeyde tasarruf etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz sistemi hayata geçirir. Sistem tasarımınız, dünyanın önde gelen tedarikçilerinden birinci sınıf ürünler ve mühendislik birikiminin birleşimiyle çatıdan en verimli şekilde yararlanılarak birim elektrik fiyatınızın mümkün olan en düşük seviyeye çekilmesi hedeflenerek yapılır.
Ayrıca geliştirmiş olduğumuz entegre akıllı tüketim izleme sistemi, mevcut tesisinizin kurulan güneş enerjisi sisteminizle tam uyumlu halde çalışarak güneşten üretilen elektriğin haricinde tüketiminizde de ek tasarruf sağlar.

İşletme Bakım ve Onarım

Güneş Enerjisi Sisteminizin mümkün olan en fazla enerjiyi ürettiğinden emin misiniz? Peki ya üretiminden memnun olduğunuz sisteminizde işletme bakım maliyetleriniz daha da aşağıya çekilebilir mi? İnelso ’nun güneş enerjisi santralleriniz için sunduğu paketlerden sizin için en uygun olanı seçin, hem bakım maliyetlerinizi düşürün hem de arıza, tasarım ya da kurulum kaynaklı performans kaybınızı önleyin. Üstelik tam kapsamlı paketi seçtiğiniz taktirde santralinizin üretim garantisini İnelso üstlensin, böylece geliriniz garanti altına alınsın.
Ayrıca geliştirmiş olduğumuz entegre akıllı tüketim izleme sistemi, evinizdeki güneş enerjisi sisteminizle tam uyumlu halde çalışarak güneşten üretilen elektriğin haricinde tüketiminizde de ek tasarruf sağlar.

Off-Grid

Elektriğe erişimin mümkün ya da ekonomik olmadığı yerlerde yaşamak, tarım yapmak ya da diğer ticari faaliyetlerde mi bulunmak istiyorsunuz? İnelso olarak ihtiyaçlarınıza göre size en uygun sistemi tasarlıyor ve kurulumunu yapıyoruz.

Siz de istediğiniz zaman mobil cihazlarınız ya da bilgisayarınızdan anlık kalan enerji miktarınızı, üretilen ve tüketilen toplam ve anlık enerji miktarını detaylı bir şekilde görebilir, tüketiminizi optimize etmek için yapılması gereken uyarıları akıllı sistemimiz tarafından alabilirsiniz. Keşif ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Alanlar